fbpx

Zawody pływackie Smile-Swim 2018

Rezerwujcie niedzielę na najważniejsze wydarzenie sportowe 2018!
IV zawody pływackie Smile-Swim!

Zapisy ruszają 21 maja!

Wpisujcie w kalendarz i rezerwujcie czas

Kiedy? 10 czerwca w godzinach 11:00 – 14:00 (niedziela)
Gdzie? Basen OSiR Włochy ul. Gładka 18
Kiedy zapisy? Zapisy ruszają 21 maja!

Kto może startować? Zawody są dla każdego związanego z naszą szkołą pływania! Od najmłodszych pływaków (3 lata) do osób dorosłych, które trenują razem z nami i chętnych rodziców, którzy chcieliby dołączyć do wspólnej zabawy wraz ze swoimi dziećmi!

Na wszystkich uczestników czekają medale i dyplomy, a dla najlepszych dodatkowe nagrody. Każdy będzie mógł coś wygrać w tomboli na koniec zawodów! Chodzi o dobrą zabawę i wspólne dzielnie się pasją do pływania.

Galeria zdjeć

Zobacz jak bawiliśmy się w zeszłym roku!

Galeria zdjęć!
By |2018-05-10T14:27:24+00:00Kwiecień 16th, 2018|Aktualności, Eventy|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment