fbpx

I Zawody Pływackie Smile-Swim

Wakacje coraz bliżej a co za tym idzie również koniec roku pływackiego. Co to by był za koniec gdybyśmy nie uczcili go zawodami pływacki?! Na pierwsze w historii szkoły pływania Smile-Swim zawody pływackie zgłosiło się aż 40 zawodników, którzy oczywiście stanęli na linii startu.

Zobacz zdjęcia!

Zawodnicy mieli do przepłynięcia dystans 25 m dowolnym stylem – każdy pływak popłyną stylem w jakim czuł się najlepiej. Walka była naprawdę zacięta, a w niektórych kategoriach o wygranej decydowały setne sekundy.

U nas emocje jeszcze nie opadły i cały czas wspominamy ten dzień. Oprócz dzieci startowali również dorośli, którzy też zacięcie walczyli o wygraną. Bardzo im dziękujemy za sportową postawę i udział. Na koniec wystartowali nasi wspaniali instruktorzy którzy połączyli swoje największe pasje z pływaniem, ale to musicie koniecznie sami zobaczyć na zdjęciach.

Wszyscy zawodnicy zostali udekorowani medalami oraz specjalnymi dyplomami za udział w Pierwszych Zawodach Pływackich Smile-Swim. Po dekoracji rozlosowaliśmy nagrody które ufundował Decathlon Reduta – były to oczywiście akcesoria przydatne na basenie. Naszą imprezę wspierała również organizacja „Stop zwolnieniom z wf”, którą w stu procentach popieramy.

Szkoda że już w tym tygodniu kończą się nasze lekcje, ale teraz zaczynamy myśleć o obozie sportowym, który rozpoczyna się już niebawem…

By |2017-06-05T09:23:04+00:00Czerwiec 20th, 2015|Aktualności, Eventy, Fotorelacje|0 Comments

About the Author:

avatar
Marcin to jeden z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.

Leave A Comment