fbpx

Opinie o obozach Smile-Swim

//Opinie o obozach Smile-Swim

Dziękujemy za zaufanie i super zabawę!

Tyle lat doświadczenia i wspomnień…
Tyle udanych i bezpiecznych wyjazdów…
Tyle zadowolonych obozowiczów i całych rodzin…

Ciężko wyrazić to co czujemy tworząc obozy Smile-Swim. To nasze życie i nasza pasja, w którą wkładamy całe serce i dajemy z siebie milion %! Dziękujemy Wam za zaufanie i super wspólną zabawę oraz za docenienie naszej pracy :)

Ty też możesz zostawić swoją opinię! :)

Opinie o szkole pływania

Zobacz również opinie o naszej szkole pływania!

ZOBACZ OPINIE
2018-07-23T14:04:23+00:00

16 komentarzy

  1. avatar
    Jacek 9 lipca 2018 at 12:50 - Reply

    Zdecydowanie polecamy obozy ze Smile Swim! Niesamowita atmosfera, super zorganizowany czas i zabawa, profesjonalna opieka. Już rezerwujemy miejsce na kolejny rok :) :)

    • avatar
      Daniel Marciniak 20 lipca 2018 at 11:46 - Reply

      Cieszymy się i zapraszamy już w zimę :) pozdrawiamy

  2. avatar
    Ania 15 lipca 2018 at 21:06 - Reply

    Mój syn w tym roku pierwszy raz był na kolonii Smile Swim i wrócił bardzo zadowolony. Dobra organizacja (w tym ważna kwestia, a nie tak oczywista na niektórych koloniach, że jedzenia było pod dostatkiem), dużo ciekawych zajęć, świetna atmosfera. Polecam!

    • avatar
      Daniel Marciniak 20 lipca 2018 at 11:45 - Reply

      Dziękujemy za komentarz i zapraszamy już na obóz zimowy :) Pozdrawiamy !

  3. avatar
    Kasia 24 lipca 2018 at 07:18 - Reply

    100% satysfakcji, Jaś, jak zwykle zadowolony i chce…jeszcze raz:) Dużo fajnych zajęć, zabawy, odpowiednia dawka dyscypliny i cóż książka znów wróciła nieruszona:)

    pozdrawiam

    Katarzyna Obrębska mama Janka

    • avatar
      Daniel Marciniak 10 sierpnia 2018 at 17:08 - Reply

      Dziękujemy Pani Kasiu za komentarz i cieszymy się, że Jankowi się u nas podobało. Zapraszamy już w zimę ;) Pozdrawiamy !

  4. avatar
    Agnieszka 15 sierpnia 2018 at 21:45 - Reply

    To był bardzo udany czas!! Wszystko w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Organizatorzy bardzo otwarci, serdeczni i empatyczni. Dni wypełniony ciekawymi zajęciami, Dzieci uwielbiały Pana Filipa!! :) Polecamy z pełnym przekonaniem obozy orgazowane przez chłopaków ze Smile-swim. Miło byc tam gdzie ludzie z pasją :), za rok jestesmy znowu ;)

    • avatar
      Daniel Marciniak 18 października 2018 at 15:21 - Reply

      Dziękujemy za komentarz :) a już niedługo nowa odsłona wyjazdu rodzinnego nad morze ! :) Pozdrawiamy

  5. avatar
    Asia 17 sierpnia 2018 at 16:45 - Reply

    Obóz rodzinny to świetny, aktywnie spedzony czas dla rodziców i dzieci. Kolejny raz poznaliśmy wspaniałe rodziny. Pozdrawiam ekipę rodziców:)

    • avatar
      Daniel Marciniak 18 października 2018 at 15:21 - Reply

      Cieszymy się bardzo i dla nas to również bardzo miło spędzony czas :) niedługo liczymy na nową odsłonę nadmorską :) Pozdrawiamy !

  6. avatar
    Urszula Walczak mama Julii 26 sierpnia 2018 at 10:47 - Reply

    Jula chodzi na basen ze smile swim od 3 lat ale na obóz zdecydowała się dopiero w tym roku.Wróciła zadowolona i pełna wrażeń. Obóz był Superowy jak i nazwa profilu w którym uczestniczyła. Czeka już na kolejny za rok a w międzyczasie może uda się załapać na zimowy.Pozdrawiamy super kadrę.

    • avatar
      Daniel Marciniak 18 października 2018 at 15:23 - Reply

      Dziękujemy za komentarz i oczywiście zapraszamy na kolejne wyjazdy :) jak nie uda się w zimę to już niedługo będzie oferta na lato :) Pozdrawiamy

  7. avatar
    Aleksandra 31 sierpnia 2018 at 19:57 - Reply

    Cóż mogę napisać… Z relacji córki było SUPER! Ledwo wysiadła z autokaru, stwierdziła, że w przyszłym roku też jedzie i na zimowy obóz też 😀Robicie świetną robotę! Tak trzymać!

    • avatar
      Daniel Marciniak 18 października 2018 at 15:24 - Reply

      Cieszymy się bardzo :) na tym zależy nam najbardziej, żeby nasi „mali” klienci byli zadowoleni ! Pozdrawiamy

  8. avatar
    Anna 7 września 2018 at 13:16 - Reply

    Pierwszy obóz mojej córki Darii i przeogromne zadowolenie.Mnóstwo atrakcji i super Kadra!!!!!!!Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

    • avatar
      Daniel Marciniak 18 października 2018 at 15:25 - Reply