fbpx

Egzamin na kartę pływacką 2018

Wszystkich naszych pływaków zapraszamy na egzamin na Kartę Pływacką!
Egzamin odbędzie się 26.05.2018 w sobotę w godzinach 13:00-14:00 na basenie OSiR Włochy.
Jedyna taka szansa w roku! Nie przegapcie!

Jak wiecie raz w roku Smile-Swim organizuje dla swoich kursantów egzamin na Kartę Pływacką. Karta pływacka to dokument wydawany przez WOPR, który poświadcza umiejętność pływania osoby, której została wydana. Warto też wiedzieć, że Karta Pływacka jest ważna bezterminowo.

Dlaczego warto wziąć udział w egzaminie na Kartę Pływacką? 

Jest to przede wszystkim bardzo emocjonujące przeżycie dla każdego dziecka! Dla niektórych jest to też pierwsze duże wyzwanie związane z wodą. Zdanie takiego egzaminu jest powodem wielkiej radości oraz jest bardzo nagradzające oraz motywujące. Dzięki zdanemu egzaminowi dzieci nabierają pewności siebie i chęci do dalszej nauki.

Egzamin przeprowadzony zostanie 26.05.2018 w sobotę w godzinach 13:00-14:00 na basenie OSiR Włochy.

Podczas testu będą przeprowadzone 3 próby (200m stylem grzbietowym, 5m pod wodą, skok ze słupka na nogi). Zasady zaliczenia prób, zostaną wytłumaczone wszystkim uczestnikom przed rozpoczęciem. Po zakończeniu egzaminu odbędzie się dekoracja wszystkich uczestników. Karty Pływackie rozdane zostaną tydzień po egzaminie ponieważ muszą zostać wypisane w siedzibie WOPR.

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w egzaminie, w celu przesłania do Państwa informacji organizacyjnych.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Zapisy mailowe na biuro@smile-swim.pl.

PS. W zakładce Galeria znajdziecie zdjęcia z egzaminów na Kartę Pływacką z poprzednich lat!

By |2018-05-10T14:27:15+00:00Maj 10th, 2018|Aktualności, Eventy|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment