fbpx

Dziękujemy za wspólny rok!

Dziękujemy wszystkim naszym pływakom, tym małym i tym dużym, za kolejny super owocny rok! :) Było nam naprawdę bardzo miło z wami współpracować.

Życzymy Wam teraz udanych i bezpiecznych wakacji! Odpocznijcie trochę od basenu, ale nie od wody! ;)

PS. Czekamy również na opinie i komentarze na dole strony, to dla nas ogromne wsparcie i docenienie naszej całorocznej pracy! ;) Każdy, nawet najmniejszy komentarz się liczy! Dziękujemy! Jesteście najlepsi!

PS.PS Zapisy dla stałych Klientów ruszają od 25 sierpnia! Do zobaczenia niebawem! :)

By |2017-06-21T10:25:15+00:00Czerwiec 19th, 2017|Aktualności|35 komentarzy

35 komentarzy

  1. avatar
    Iwona 30 czerwca 2017 at 18:44 - Reply

    Rewelacyjna szkoła! Polecam Wszystkim!!!

    • avatar
      Daniel Marciniak 2 lipca 2017 at 22:49 - Reply

      Dziękujemy ! :)

  2. avatar
    Michał 30 czerwca 2017 at 20:52 - Reply

    Jesteście najlepszą szkołą pływania na świecie i już czekam na początek nowego sezonu pływackiego z Wami?

    Serdeczne pozdrowienia,
    Michał Milke

    • avatar
      Daniel Marciniak 2 lipca 2017 at 22:49 - Reply

      Dzięki Michał i do zobaczenia we wrześniu :)

  3. avatar
    Mariusz 30 czerwca 2017 at 23:56 - Reply

    Bardzo dobra, ciepła szkoła. Nasza córka jest zachwycona. Polecamy

    • avatar
      Daniel Marciniak 2 lipca 2017 at 22:50 - Reply

      Bardzo dziękujemy za komentarz i cieszymy się, że najmłodsi lubią nasze zajęcia :)

  4. avatar
    Ola 1 lipca 2017 at 14:41 - Reply

    Nie mogłam trafić na lepszą szkołę nauki pływania! Dzięki wspaniałemu instruktorowi Danielowi zaczelam przełamywać lęki z dzieciństwa i co najistotniejsze zaczęłam pływać. Każde zajecia były idealnie dopasowane do mnie. Kiedy byłam zmęczona było trochę luźniej, kiedy miałam więcej sił dostawałam wycisk. Zawsze czułam duże wsparcie i czułam się bezpiecznie w wodzie. Za każdym razem wychodziłam naładowana pozytywną energią. Polecam wszystkim dorosłym, którzy chcą nauczyć się pływać!

    • avatar
      Daniel Marciniak 2 lipca 2017 at 22:53 - Reply

      Dzięki Ola ;) W przyszłym rok będziemy dokręcać jeszcze mocnej, żeby już ten pełny styl dowolny zaczął sprawiać przyjemność ;) Nie odpuszczaj przez wakacje i do zobaczenia we wrześniu ! :)

  5. avatar
    Karina 1 lipca 2017 at 14:43 - Reply

    Polecam! Znakomita nauka poprzez zabawę. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz mój syn czuje się super pewnie w wodzie.

    • avatar
      Daniel Marciniak 2 lipca 2017 at 22:57 - Reply

      Dziękujemy bardzo za taką dobrą opinię :) pozdrawiamy !

  6. avatar
    Joanna Zyskowska 1 lipca 2017 at 15:23 - Reply

    Hej, to ja z Michałkiem dziękujemy za profesjonalizm, wyjątkowe podejście i umiejętność przekazywania wiedzy… Jesteście wspaniałym zespołem ludzi, którzy potrafią innych zarażać swoją pasją do pływania i innych sportów.
    Pozdrawiam Joanna i Michałek

    • avatar
      Daniel Marciniak 2 lipca 2017 at 22:58 - Reply

      Dziękujemy Pani Joanno za ten komentarz :) motywacja do jeszcze cięższej pracy od razu rośnie :)

  7. avatar
    Paweł P. 1 lipca 2017 at 19:34 - Reply

    Świetna szkoła pływania! Polecam.

    • avatar
      Daniel Marciniak 2 lipca 2017 at 22:58 - Reply

      Dziękujemy :)

  8. avatar
    Kasia 1 lipca 2017 at 22:25 - Reply

    Tworzycie świetną szkołę, atmosferę i przede wszystkim jesteście skuteczni. Widać, że lubicie to robić i macie pasję. Mój syn Szymon jest dzięki Wam fanem pływania i z pewnością siebie mówi, że umie pływać. Więc to my dziękujemy! :)

    • avatar
      Daniel Marciniak 2 lipca 2017 at 23:00 - Reply

      Dziękujemy Pani Kasiu :) staramy się i cieszymy się, że są tego takie efekty, jak mały zadowolony pływak :)

  9. avatar
    mama Maksa 2 lipca 2017 at 09:43 - Reply

    Profesjonalne podejcie, mila atmosfera oraz pelne zaangazowanie ze strony trenerow. Trenerzy ktorzy potrafia kazdego nauczyc plywac. Moj syn, ktory bal sie wody, teraz plywa, skacze, nurkuje i poprostu kocha to!

    • avatar
      Daniel Marciniak 2 lipca 2017 at 23:02 - Reply

      Dziękujemy bardzo za ten komentarz :) dla nas to też olbrzymia radość jak uda się do wody przekonać kogoś kto na początku nie ufał takim atrakcjom ;)

  10. avatar
    Marta Wikierska 3 lipca 2017 at 12:07 - Reply

    Super szkoła, Zośka zachwycona! Nie możemy się doczekać kolejnych lekcji. Polecamy szkołę i pozdrawiamy serdecznie :)

    • avatar
      Daniel Marciniak 10 lipca 2017 at 10:51 - Reply

      Dziękujemy za komentarz :) Do września jeszcze chwile, ale już w piątek widzimy się na obozie ! :)

      Pozdrawiamy

  11. avatar
    Mieczysław Paśniewski 3 lipca 2017 at 13:46 - Reply

    Polecamy wszystkim zajęcia. Same plusy: zajęcia w małych grupach, instruktorzy razem z dziećmi w wodzie, indywidualne podejście do dzieci :)

    • avatar
      Daniel Marciniak 10 lipca 2017 at 10:52 - Reply

      Dziękujemy bardzo za opinię ;)

      Pozdrawiamy po obozie ! :)

  12. avatar
    Monika i Maks 3 lipca 2017 at 20:54 - Reply

    Dziękujemy i szczerze polecamy!

    • avatar
      Daniel Marciniak 10 lipca 2017 at 10:57 - Reply

      :) My również dziękujemy !

  13. avatar
    Ania Florek-Kozakiewicz 4 lipca 2017 at 13:02 - Reply

    Super szkoła. Dzieci z radością chodziły na zajęcia przez cały rok i zrobiły wielkie postępy. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie ze strony Pana Marcina i wszystkich nauczycieli. Do zobaczenia we wrześniu. Pozdrawiam.

    • avatar
      Daniel Marciniak 10 lipca 2017 at 10:55 - Reply

      Dziękujmy za taką opinię :) My już nie możemy doczekać się września:) Pozdrawiamy !

  14. avatar
    Marek Chomicki 4 lipca 2017 at 20:43 - Reply

    Szkoła godna polecenia :). Dziękujemy.

    • avatar
      Daniel Marciniak 10 lipca 2017 at 10:50 - Reply

      My również dziękujemy :)

  15. avatar
    Bartek 4 lipca 2017 at 22:43 - Reply

    Fantastyczna szkoła! Cierpliwi i pełni pasji nauczyciele sprawiają, że każda lekcja jest świetną zabawą!

    • avatar
      Daniel Marciniak 10 lipca 2017 at 10:49 - Reply

      Dziękujemy bardzo za komentarz :) Obiecujemy, że pasji i cierpliwości nam nie zabraknie :)

  16. avatar
    Ania 2 sierpnia 2017 at 23:40 - Reply

    Bez wątpienia najlepsza szkółka pływacka w Warszawie :) W 1,5 miesiąca udało mi się opanować dwa style a wcześniej wzbraniałam się przed wejściem do wody. Dużym plusem jest to, że instruktor jest cały czas w wodzie podczas treningu. To pozwala lepiej poczuć się w wodzie a przede wszystkim lepiej załapać technikę poszczególnych elementów. Ja miałam przyjemność pływać pod okiem Trenera Daniela i bez wątpienia jest to najlepszy trener jakiego miałam :) Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i motywacja z jego strony pozwoliła mi osiągnąć to, co chciałam a przede wszystkim polubiłam pływanie, które wcześniej nie należało do moich ulubionych dyscyplin :D Będę polecala te szkółkę każdemu, który chce zacząć swoją przygodę z pływaniem, bo bez wątpienia z takimi instruktorami pływanie przychodzi łatwiej :) Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy się na wspólnym treningu :)))

    • avatar
      Daniel Marciniak 4 sierpnia 2017 at 17:50 - Reply

      Dzięki Ania ;) Teraz to już zapraszam do grup sobotnich ;) ale na AWF-ie na pewno też będą jeszcze doskonalić twoją technikę ;)

  17. avatar
    Krystian 9 września 2017 at 20:38 - Reply

    Gorąco polecamy szkółkę Smile-swim. Maja jest zachwycona każdymi zajęciami. Trenerzy maj super podejście do dzieci. Żadne z dzieci nie pozostaje bez opieki trenera i trener każdemu z dzieci poświecą 100 % uwagi, może i Maja pływa z Smile-swim dopiero rok to na wakacjach świetnie dawała sobie rade i było widać, że nauka nie poszła w las. Polecam jeszcze raz i oby tak dalej !!!!.
    PS Maja gorąco pozdrawia Pana Kamila :p

    • avatar
      Marcin Marciniak 15 września 2017 at 15:42 - Reply

      Dziękujemy bardzo za opinię :) i cieszymy się, że niedługo znowu spotkamy się na basenie ! :)

  18. avatar
    Ola 10 lipca 2018 at 21:04 - Reply

    Z całego serca polecam szkółkę pływania Smile-swim. Trenerzy, szczególnie pan Daniel podchodzi bardzo profesjonalnie i indywidualnie do każdego uczestnika w zajęciach grupowych, potrafi zauważyć potrzeby i umiejętności indywidualne oraz dobiera technikę i sposób uczenia tak, aby każdy mógł poczuć się jakby był na indywidualnych zajęciach. Super atmosfera, pełne zaangażowanie i mega zabawa :) POLECAM