fbpx

Opinie o naszej szkole pływania

2018-07-08T19:20:03+00:00

62 komentarze

  1. avatar
    Jaś 29 czerwca 2018 at 21:41 - Reply

    Super szkółka pływacka.

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:42 - Reply

      Dziękujemy :)

  2. avatar
    Ewa 29 czerwca 2018 at 22:00 - Reply

    Zajęcia super, nasz synek bardzo zadowolony. Już nie może doczekać się września i powrotu na zajęcia

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:42 - Reply

      Świetnie :) na pewno widzimy się we wrześniu. Pozdrawiamy !

  3. avatar
    Ewa Gliwacka 29 czerwca 2018 at 22:11 - Reply

    Bardzo dziękujemy za rok pływania panu Kamilowi i panu Łukaszowi. Dawid obiecał ćwiczyć w wakacje i juz czeka na wrzesień choć nie z powodu szkoły ?

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:41 - Reply

      Super wiadomość :) cieszymy się, że chociaż trochę możemy umilić wrzesień :D

  4. avatar
    Ania 29 czerwca 2018 at 23:06 - Reply

    To my jako rodzice Mikołaja dziękujemy za kolejny rok, za profesjonalizm, motywację, zaangażowanie, dobrą energię i za postępy Mikołaja w nauce playwania. Wracamy we wrześniu. Pozdrawiamy, Ania i Michał

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:37 - Reply

      Przyjemność po naszej stronie :) dziękujemy i do zobaczenia we wrześniu :)

  5. avatar
    Piotr 29 czerwca 2018 at 23:29 - Reply

    Chciałbym bardzo podziękować całej ekipie swim smile, a w szczególności Filipowi. Filip przez ten rok dokonał cudu i jako osoba dorosła, która nigdy nie pływała (co jest u mnie przypadloscia rodzinna),pod koniec semestru byłem w stanie samodzielnie przepłynąć basen kraulem. We wrześniu na pewno będę kontynuował zajęcia, bo nie tylko pozbylem się leku przed woda, ale rzeczywiście bardzo polubiłem zajęcia na basenie. Nie mogę się doczekać aż we wrześniu razem z Filipem będziemy dalej pracować nad moja technika pływania i kondycja.

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:37 - Reply

      Cieszymy się, że udało nam się przełamać klątwę rodzinną :) a wszystko wskazuje na to, że Filip dalej będzie prowadził zajęcia w podobnych godzinach, także mogę tylko powiedzieć… do zobaczenia we wrześniu :)

  6. avatar
    Anita 29 czerwca 2018 at 23:41 - Reply

    Jestem bardzo zadowolona z nauki pływania- mimo mojego wieku :)i wielu oporów nauka była ogromną przyjemnością. Bardzo chcę kontynuować po wakacjach. Wszystkim, którzy uważają że jest na to za późno tj na naukę pływania… zdecydowanie mówię że nie jest… Moim instruktorem był i mam nadzieję że będzie.. Marcin. Ma mnóstwo cierpliwości i pozytywnej energii. Zdecydowanie polecam.

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:35 - Reply

      Dziękujemy bardzo za komentarz. Przekazałem go bratu i potwierdził, że po wakacjach oczywiście działamy dalej ;) do zobaczenia na basenie :)

  7. avatar
    Ania 30 czerwca 2018 at 08:04 - Reply

    Super :) ferie / wakacje jeździmy razem na obozy – w ciągu roku uczymy się pływać :)

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:30 - Reply

      Cały rok ze smile-swim ! :) i to lubimy :) Dziękujemy za komentarz i do zobaczenia niedługo na obozie, a potem na basenie. Pozdrawiamy

  8. avatar
    Magda 30 czerwca 2018 at 09:05 - Reply

    Bardzo dziękujemy za rok owocnej pracy. Dziecko jest bardzo zadowolone z zajęć i w przyszłym roku oczywiście będziemy kontynuować w smile-swim .

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:29 - Reply

      Super :) Dziękujemy i do zobaczenia we wrześniu :)

  9. avatar
    J+O+T+H Strzeleccy 30 czerwca 2018 at 10:47 - Reply

    Serdecznie dziękujemy zespołowi Smile-Swim za fantastyczne treningi pływackie. Dziękujemy za zaangażowanie, elastyczność, życzliwość i uśmiech na twarzy. Dziękujemy jeszcze raz Panu Filipowi za profesjonalizm w trudnej sytuacji i uratowanie naszej córki w chwili zagrożenia.
    SMILE-SWIM TO JEST NAJLEPSZA SZKOŁA PŁYWANIA POD KAŻDYM WZGLĘDEM!

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:29 - Reply

      Dziękujemy bardzo :) Przekażemy również podziękowania Filipowi :) Do zobaczenia ponownie na basenie. Pozdrawiamy

  10. avatar
    Jacek 30 czerwca 2018 at 14:53 - Reply

    Już się doczekać nie mogę kolejnych lekcji na basenie. Wielkie podziękowania za cierpliwość a przede wszystkim za udowodnienie że zawsze jest czas na naukę pływania. Dzięki Wam woda dla mnie stała się stanem, w którym doświadczam przyjemności radości a nie strachu. Życzę Panomsukcesów a wszystkich co się boją wody wstydzą się braku umiejętności pływania zachęcam do nauki pływania ze Smile swim bo to nauka naprawdę z uśmiechem. Bez stresu i leku. Do zobaczenia w następnym roku szkolnym…..Dobrych wakacji

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:27 - Reply

      Właśnie o to nam chodzi :) pływanie jest dla wszystkich i ma być z tego fun ! ;) cieszymy się, że nam się udało zarazić kolejną osobę. Od września pracujemy dalej nad kolejnym progresem :) Wzajemnie życzymy udanych wakacji i dziękujemy za komentarz :)

  11. avatar
    Karolina 30 czerwca 2018 at 15:17 - Reply

    Kolejny rok pływania z profesjonalistami!!! Polecaliśmy, polecamy i będziemy polecać!!!

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:24 - Reply

      Dziękujemy i obiecujemy trzymać poziom ;)

  12. avatar
    Kamila 30 czerwca 2018 at 19:31 - Reply

    Nauka z Waminto czysta przyjemnosc :) wracam od wrzesnia :)

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:23 - Reply

      Super ! Dzięki i do zobaczenia już niedługo :)

  13. avatar
    Marek 1 lipca 2018 at 19:36 - Reply

    Mój 6-letni synek z przyjemnoscią chodził na zajęcia i zrobił duże postepy w nauce pływania. Instruktorzy cały czas są z dziećmi w wodzie i pokazują jak wykonywać ćwiczenia, w tym czasie rodzice mogą swobodnie pływać.

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:23 - Reply

      I właśnie o to nam chodzi :) żeby była przyjemność z pływania dla wszystkich. Bardzo dziękujemy za komentarz i pozdrawiamy !

  14. avatar
    Ula 1 lipca 2018 at 21:59 - Reply

    Kolejny rok już za nami Julka kontynuuje nauke pływania i na pewno pojawi się we wrześniu.

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:22 - Reply

      Cieszymy się i czekamy na Julkę :) Dziękujemy !

  15. avatar
    Anka 2 lipca 2018 at 07:51 - Reply

    Mój syn już 2 lata ze smile swim, kolejny rok bardzo udany i z wielkimi postępami:) Każdemu polecam szkołę! Jest najlepsza!!!

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:21 - Reply

      Dziękujemy :) Leon robi super postępy, a od września postaramy się o kolejne :)

  16. avatar
    Mieczysław 2 lipca 2018 at 09:29 - Reply

    Polecamy gorąco !!!
    Małe grupy, instruktorzy w wodzie.
    Indywidualne podejście do każdego dziecka – jednym słowem SUPER !!!

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:20 - Reply

      Dziękujemy bardzo. Staramy się i nie przestaniemy na pewno :)

  17. avatar
    Mariusz 2 lipca 2018 at 09:42 - Reply

    Jedna z najlepszych szkół nauki pływania jakie są aktualnie na rynku. U moich dzieci totalna zmiana jeżeli chodzi o podejście do wody – syn nie wchodził głębiej niż po kolana – teraz bez problemu nurkuje i pływa. Szczerze polecam – świetna kadra i genialne podejście do dzieci.

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:20 - Reply

      Cieszymy się bardzo, a jak widzimy że dzieci robią postępy to dla nas najlepsza motywacja do dalszej pracy :)

  18. avatar
    Tomek W. 2 lipca 2018 at 09:43 - Reply

    Warto podjąć współpracę ze SMile-SWim. Super atmosfera, młodzi mili i otwarci instruktorzy. Moje dziecko b.lubi zajęcia pod opieką Smile-Swim. POLECAMY!

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:19 - Reply

      Cieszymy się i dziękujemy za tak pozytywny komentarz :)

  19. avatar
    Marta 2 lipca 2018 at 09:58 - Reply

    Serdecznie dziękujemy za kolejny rok nauki pływania. W przyszłym roku na pewno skorzystamy ponownie, a to chyba najlepsza rekomendacja :D

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:18 - Reply

      Dziękujemy bardzo i cieszymy się, że widzimy się już we wrześniu. :)

  20. avatar
    Joanna 2 lipca 2018 at 11:02 - Reply

    Smile-Swim to najbardziej profesjonalna, z dużą dawką humoru i uśmiechu, indywidualnym i pozytywnym podejściem, skuteczna SZKOŁA PŁYWANIA!
    Nasi dwaj synowie uczą się pływać z Marcinem i Danielem od 4 lub 5 pięciu lat, wracamy co roku i wrócimy ponownie we wrześniu.
    Dziękuje również Kasi i Patrycji za indywidualną naukę i cierpliwość w stosunku do mnie:)
    SMILE-SWIM JESTEŚCIE NAJLEPSI !!! Chce się do Was wracać…POLECAMY

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:18 - Reply

      Dziękujemy bardzo :) to że jesteście z nami tak długo jest dla nas największą nagrodą i utwierdza w przekonaniu, że chcemy robić to dalej :)

  21. avatar
    *Anka 2 lipca 2018 at 15:31 - Reply

    Przede wszystkim rewelacyjni, pełni entuzjazmu ludzie. Polecam!

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:16 - Reply

      Dziękujemy :) Super że tak jesteśmy odbierani

  22. avatar
    Agata 3 lipca 2018 at 10:41 - Reply

    dziękujemy za kolejny, fantastyczny rok pływacki z niesamowicie fajną atmosferą na zajęciach :) Do zobaczenia w po wakacjach :)

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:15 - Reply

      Dziękujemy i życzymy udanych wakacji, a spotykamy się już we wrześniu :)

  23. avatar
    Kinga 3 lipca 2018 at 13:35 - Reply

    Mój 6 latek nie chciał iść na basen bo był przekonany że Pan trener będzie krzyczał i forsował swoją wolę. Jak widać ze Smile Swim można nauczyć dzieci pływać z uśmiechem, bez krzyku, gdzie trener jest z dzieckiem w wodzie a nie stoi na brzegu basenu i krzyczy. Zajęcia prowadzone są w małych grupach – nasza grupa była trzyosobowa – i nie zmusza się dzieci „na siłę”, „na ambicję – bo ktoś inny już potrafi” – tylko mądrze powoli i ze zrozumieniem że każdy człowiek jest inny i co dla jednego jest proste dla drugiego nie musi być. Dzięki za cierpliwość i indywidualne podejście. Wracamy we wrześniu.

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:15 - Reply

      Taki ładny komentarz, że chyba wykorzystamy gdzieś, jako esencja pomysłu smile-swim :) dziękujemy !

  24. avatar
    Katarzyna 8 lipca 2018 at 12:24 - Reply

    Polecamy! Świetna szkoła.
    Dziękujemy za kolejny rok
    i wracamy we wrześniu ?

    • avatar
      Daniel Marciniak 8 lipca 2018 at 21:13 - Reply

      Super :) już nie możemy doczekać się września. Dziękujemy i do zobaczenia

  25. avatar
    Agnieszka 8 lipca 2018 at 18:45 - Reply

    Dziękujemy za wszystko!! Do smile-swim trafilismy przez przypadek, ale juz nie przez przypadek uczeszczamy na zajecia z Wami przez ostatnie dwa lata i z niecierpliwoscia czekamy na wrzesień! Mimo ze co czwartek przejezdzamy całą Warszawę to slubujemy robić to dalej !!! ;)))

    • avatar
      Marcin Marciniak 8 lipca 2018 at 21:11 - Reply

      Miód na nasze uszy :) Dziękujemy !

  26. avatar
    Piotr 10 lipca 2018 at 17:22 - Reply

    Polecam.
    Bdb zarówno dla młodych, jak i „starych” :) Mam nadzieję potrenować w wakacje, żeby nie wracać w nowym sezonie bez formy. Chociaż małej już chyba nie uda mi się trochę podgonić. Za dobrze ją tam uczycie ;)

    • avatar
      Daniel Marciniak 20 lipca 2018 at 11:43 - Reply

      Dzięki Piotrze za komentarz ;) nie rezygnuj i walcz. Blanka może da ci trochę fory ;) Pozdrawiamy !

  27. avatar
    Natalia Garner 15 lipca 2018 at 07:55 - Reply

    Świetni instruktorzy, świetna organizacja. Polecam dla dzieci i dla dorosłych. Wracamy we wrześniu!

    • avatar
      Daniel Marciniak 20 lipca 2018 at 11:43 - Reply

      Dziękujemy i do zobaczenia :)

  28. avatar
    Katarzyna Skrzeczkowska 8 sierpnia 2018 at 15:03 - Reply

    Wszystkim gorąco polecamy szkole smile. Instruktorzy the best, zabawy i nauka na najwyższym poziomie a właściciele godni zaufania. Nasi chłopcy zakochani po uszy w swoich nauczycielach i w tym roku również plywamy razem:-D

    • avatar
      Daniel Marciniak 10 sierpnia 2018 at 17:04 - Reply

      Dziękujemy bardzo Pani Kasiu i niedługo ponownie widzimy się na basenie :) Pozdrawiamy

  29. avatar
    Katarzyna 8 sierpnia 2018 at 22:51 - Reply

    Bardzo polecam naukę pływania w szkole Smile and Swim.
    Moj syn korzysta z zajęć juz ponad 2 lata, bardzo je lubi i widac duże postępy. Instruktorzy sa profesjonalni i sympatyczni z super podejsciem do dzieci i zawsze w wodzie. W tym roku dołącza do zajec również mlodsza córka lat 5.

    • avatar
      Daniel Marciniak 10 sierpnia 2018 at 17:05 - Reply

      Cieszymy się, że grono pływaków nam się powiększy i dziękujemy za komentarz :)

  30. avatar
    Aleksandra 8 sierpnia 2018 at 23:48 - Reply

    Czasami zastanawiam się, dlaczego dopiero Smile-Swim wpadło na pomysł „moczenia się” instruktorów w wodzie razem z dziećmi. Niby oczywiste, że nauczyciel powinien być przy uczniu, żeby dokłądnie pokazać, czasami pomóc wykonać jakiś ruch prawidłowo, ale jednak wiekszość instruktorów chodzi po obrzeżach basenu i instruuje dzieci kijami, gwizdami, krzykiem (okropność). Mój syn bał się wody, a po jednej lekcji u pana z kijem, dowiedzieliśmy się, że na naukę możemy przyjść dopiero wtedy, gdy dziecko przestanie się bać. Ponieważ postawiłam sobie za punkt honoru to, że mój syn będzie umiał pływać (może dlatego, że mnie nikt tego nie nauczył), gdy tylko wypatrzyłam plakat Smile-Swim (ładnych parę lat temu) od razu zadzwoniłam na podany numer. Pan Marcin – nie dość, że nie odprawił mnie z przysłowiowym kwitkiem ze względu na „trudnego” ucznia, to jeszcze przekonywał, że syn na pewno nauczy się pływać, powoli, ale na pewno tak. Dzisiaj Krzysiek pływa naprawdę świetnie – nie znam się, ale wg mnie robi to bardzo dobrze technicznie. Nie boi się wody, w aquaparkach bawi się i czerpie radość ze zdobytej umiejętności. Wiele razy dziękowałam już Panu Marcinowi, bo to jego zasługa i dzięki niemu spełniło się moje wielkie marzenie i wiem, że mój syn poradzi sobie, gdy znajdzie się w sytuacji wymagającej umiejętności pływania. Jeszcze raz – Panu Marcinowi, Panu Filipowi i całemu Smile-Swim – PIĘKNIE DZIĘKUJEMY :)

    • avatar
      Daniel Marciniak 10 sierpnia 2018 at 17:06 - Reply

      Dziękujemy Pani Olu za tak wyczerpujący komentarz :) Pozdrawiamy !

  31. avatar
    Edyta 19 sierpnia 2018 at 19:29 - Reply

    Moje dzieci uwielbiaja zajecia plywania z instruktorami Smile and Swim. Instruktorzy sa przemili, usmiechnieci i przy tym swietnie robia swoje. Mamy za soba wspolnie juz dwa lata, chcemy wiecej. Dziekujemy Smile and Swim! Szczegolne slowa uznania za zaangazowanie dla Pana Filipa.

    • avatar
      Daniel Marciniak 18 października 2018 at 15:23 - Reply